22. 4. Výjezd na Pochod dobré vůle – shromáždění nebude

Poslední dubnovou neděli vyrazíme na pochod “Kulturou proti antisemitismu” do Prahy. Touto formou chceme podpořit Izrael, našeho staršího duchovního bratra. Pokud máte zájem se výjezdu zúčastnit kontaktujte nás, zpáteční lístek do Prahy vyjde po slevě na 380 kč.

Posted in Aktuality.

One Comment

 1. Dobrý den.

  Dovídám se, z vaších webových stránek, že jedete podpořit izraelský stát do Prahy, tak to mě velice zaujalo. A víte proč? Protože jak jistě víte, jedete podporovat stát který je mnohdy ve světě účasten různých vojenských, politických a mocenských intrik a někdy to přechází až do pozice agresora ( např. Syrie).
  Myslíte si, že takový režim jakým disponuje stát Izrael je hodný nějaké podpory.? (nevím jaké). Ale na druhé straně se tomu vůbec nedivím, že se Izrael zapojuje do různých politických a mocenských projektů. Budete se asi ptát proč? Stačí si v bibli přečíst výrok Ježíše vůči Izraelským farizejům v Janovým evangelium 8:44. Toto místo v bibli jasně ukazuje kde Ježíš varuje před bohem Izraele, který si nechává říkat “Jahve”. Je to, bůh ( jak to z bible vyplývá) krvelačný a vynucuje si, aby ho lidé bezmezně uctívali. Vždyť bezpodmínečně milující bůh nemiluje nikoho za nějakých podmínek? ( že si vynucuje uctívání). A při tom, je to tak, jak o něm hovoří Ježíš, že to je bůh podvodů,vražd a lží.
  Doufám, že v takového starozákonního boha Izraele nevěříte, nebo snad ano?!
  Myslím si, že k tomu už není co dodat.
  Děkuji za pochopení a pozornost.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *