Aktuality

 • Večer chval a modliteb 15. 6. 18:00

  V pátek proběhne další večer modliteb a chval, tentokrát směřován především na evangelizační akce, které se o prázdninách chystají. Pokračovat budeme tradičním modlitebním řetězem, registrovat se můžete  zde.

 • Sborový den 2. 6. na téma “Rodina”

  Zveme všechny naše členy a přátele na odpoledne, které spolu strávíme na zahrádce za naší modlitebnou. Můžete se těšit na společný čas, chvály, klobásky na grilu. Pojďme společně budovat vztahy a přátelství :).

 • 22. 4. Výjezd na Pochod dobré vůle – shromáždění nebude

  Poslední dubnovou neděli vyrazíme na pochod “Kulturou proti antisemitismu” do Prahy. Touto formou chceme podpořit Izrael, našeho staršího duchovního bratra. Pokud máte zájem se výjezdu zúčastnit kontaktujte nás, zpáteční lístek do Prahy vyjde po slevě na 380 kč.

 • Večer chval a modlitební řetěz, 30. 3.

  Na Velký pátek svými chválami vzdáme Ježíši díky za to, že se za nás obětoval na kříži. Byť byl tento den plný utrpení, pro nás je to předzvěst radostného zmrtvýchstání, skrze které máme přístup k Božímu trůnu. Ve chvalách nás povede skupina Ivanky Reisové z naší Karvinské stanice. Modlitební řetěz, který začne už ve čtvrtek […]

 • Sederová večeře, 29. 3.

  Ve čtvrtek odpoledne si připomeneme poslední večeři, kterou Ježíš přijmal s učedníky. Spolu s našimi Židovskými staršími bratry si také připomeneme svátek vyvedení z Egypta, který je i pro nás symbolem toho, že nás Bůh vysvobozuje z otroctví hříchu. Vzácným hostem bude předseda Křesťanského velvyslanectví v Izraeli (ICEI) Mojmír Kalus, který nás tímto slavnostním večerem […]

 • Staszek Czudek a misie v Indii, 1. 3.

  Ve čtvrtek 17:00 místo biblické hodiny Stanislav Czudek z CB Karviná představí svou misijní cestu do Indie. V Indii už byl a teď se chystá na další výjezd. Přijďte si poslechnout, co Bůh dělá na druhé straně světa.

 • Večer chval a modlitební řetěz 16. 2.

  Další večer chval a modliteb, tentokrát nás povedou Kuba a Anetka Staniekovi. Budeme hudbou vzdávat Bohu díky a modlit se za naše město a zem. Od 20:00 začne další modlitební řetěz 24/7. Registrace možná na www.modlitby24-7.cz/bohumin

 • Členské shromáždění s obědem

  Po shromáždění 11. 2. proběhne setkání členů AC-Bohumín, kde bude probrána aktivita sboru za minulý rok a představeny plány pro rok 2018. Srdečně zveme, abyste se spolu s námi zapojili do diskuse nad dílem, které v Bohumíně pro Boha děláme. Čas si zpříjemníme obědem. Členské shromáždění začne cca 11:45 a je přístupné pouze oficiálním členům, […]

 • Sborová škola – učednictví

  V rámci sborové biblické školy se v roce 2018 zaměříme na téma učednictví. Tomuto tématu bude věnováno 3×13 setkání, pro zájemce je možno zajistit materiály v elektronické i tištěné podobě. První setkání na téma učednictví proběhne ve čtvrtek 11. 1. v 17:00.      

 • Sborová biblická škola

  Od začátku roku 2018 bude čtvrteční biblická skupinka pojata formou školy. Ve čtvrtek 4. 1. zahájí Jarek Šelong sérii o víře.

Kalendář