Vánoční shromáždění 24. 12.

Oslavu narození našeho Pána Ježíše si užijeme netradičně venku!

Shromáždění proběhne od 10:00 před restaurací Elpida.

Posted in Aktuality, Palo.

6 Comments

 1. Dobrý den.
  čirou náhodou jsem dne 24. XII. při cestě z nádraží procházel kolem budovy kina, kde se konala vaše dopolední akce. Původně jsem se domníval, , že se jedná o nějakou politickou stranu, byl jsem však rychle vyveden z omylu členkou vaší církve.
  Takže dvě otázky:
  1. Proč nebyla veřejnost vhodným způsobem předem informována? Na sečtení náhodných návštěvníků bych nepotřeboval prsty obou rukou. Je to obrovská škoda.
  2.Uspořádání takové akce dne 24.12, dopoledne bylo naprostou nedomyšleností. Lidé se připravovali na večerní oslavu, neměli zájem postávat před kinem.
  Nelze se tedy divit, že vše skončilo fiaskem. Anebo snad to ve vašich očích byla úspěšná akce? V tom případě 😀
  \Antonín Drhal

  • Dobrý den,
   díky za komentář a zájem o naše aktivity.

   Akce byla spolupořádána s Tavernou Elpida, která nabízela kolemjdoucím teplé nápoje, vyšli jsme vstříc jejich požadavkům, jelikož jsme využili prostranství před jejich restaurací. Neměli jsme v plánu žádnou masovou akci, tomu neodpovídá ani místo, ani naše technické zázemí. O jiných našich aktivitách pravidelně informujeme skrze informační kanál města. Vzhledem k tomu, že šlo o akci Elpidy jsme toto nepovažovali za vhodné.
   Termín také nebyl náhodný: scházíme se vždy v neděli, na tu Štědrou jsme to chtěli trochu jinak. Spolupráci na večerních oslavách opakovaně odmítla pořádající agentura K3.

   Ti, kteří se s námi na chvíli zastavili si nápad chválili, stejně jako naši pravidelní návštěvníci. Nepovažuji akci za fiasko, dle mého splnila svůj účel, byť by určitě by bylo co zlepšit. Jste vítán na kterékoliv z našich dalších aktivit.

   Za vedení AC Bohumín,
   Jirka Červeň

 2. Zdravím,
  typickým poznávacím znamením představitelů všech možných církví, sekt a pod. je neschopnost přiznat si vlastní chyby a nedomyšlenosti. To se týká i Vaší ctěné osoby. Akci jste avizovali na vašem webu jako SHROMÁŽDĚNÍ k oslavě narození našeho Pána JK. Bezesporu o něm věděli všichni členové sboru. Pročpak nedorazili ve větším počtu? Bylo jich tam několik, zřejmě tedy Ježíš se v jejich hodnotovém žebříčku nacházi někde úplně na konci, pokud tedy vůbec. Nedovedu si představit, že bych jako možný člen jakékoliv církve nedorazil na podobně charakterizovanou oslavu. Styděl bych se sám před sebou. Zač by pak stálo mé křesťanství? Použiji lidového rčení: za velké H a malé o…
  Účastníci si akci chválil? Jistě, popili zdarma nabízeného nápoje a poslechli si trochu muziky. Proč by pak nechválili? D
  Tož do roku 2018 přeji stálé zdraví a zejména učenlivější věřící. Zatím, soudě podle účasti na probíraném “SHROMÁŽDĚNÍ” je to bída s nouzí.

  • Vážený pane,

   nebudu odpovídat na osobní invektivy. Soudit nikomu z nás nepřísluší. Akci zajisté pečlivě zhodnotíme, tak abychom vzali v potaz její cíl, naše očekávání a naše možnosti – relevantní informace, které vy k hodnocení nemáte.

   Mrzí mě, pokud si na základě přečtení webových stránek a náhodném shlédnutí jedné akce děláte závěry. Snad se ve svém životě jinak rozhodujete s větší pečlivostí. Jste kdykoliv vítán na některé z našich pravidelných aktivit, abyste si mohl udělat reálnější obrázek.

   Za vedení AC Bohumín,
   Jirka Červeň

 3. Vážený pane,
  i když je můj poslední příspěvek smazán, přesto se za výrazivo v něm uvedené omlouvám a beru je zpět.Vyplynulo totiž z pocitu velkého zklamání, prožívaného při sledování vánočního programu,
  AD

  • Vážený pane,

   díky za zájem. Určitě se do příště pokusíme zlepšit.

   Za vedení AC Bohumín,
   Jirka Červeň

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *